Çasgem’in Eğitim Ve Araştırma Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi Birinci Aylık Toplantısı Video Konferans Yöntemi İle Gerçekleştirildi.

10.04.2020

IPA-II kapsamında 03.03.2020 tarihinde faaliyetlerine başlayan “ÇASGEM’in Eğitim ve Araştırma Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi"'nin Birinci Aylık Toplantısı 09.04.2020 tarihinde video konferans yöntemi ile yapıldı. Toplantı, ÇASGEM Başkanı Abdurrahim Şenocak Başkanlığında, ÇASGEM Başkan Yardımcısı Kenan Yavuz, AB Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Ahmet Karan, AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı Sözleşme Yöneticisi Esra Halat, Human Dynamics yetkilileri, proje teknik destek ekibi ve Merkezimizin proje yönetiminde bulunan uzmanların katılımıyla gerçekleşti. 

 

Toplantıda, tamamlanan Proje Hazırlık Aşaması'nın çıktıları değerlendirildi. COVID-19 pandemisinin proje yürütme aşamasında faaliyetler üzerindeki olası riskleri, yapılabilecek değişiklikler ve bunlar hakkındaki prosedürler gündeme getirildi. Oluşturulacak Proje Danışma Kurulu üyeleri hakkında istişarede bulunuldu. Bu süreçte projenin hedeflerine en verimli şekilde ulaşma noktasında tarafların ortak temennileriyle toplantı sona erdi.