Çasgem’in Teknik Eğitim Ve Araştırma Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesinde İkinci Aylık Yönetim Toplantısı Gerçekleştirildi

13.05.2020

Merkezimizde IPA-II kapsamında yürütülen “ÇASGEM’in Eğitim ve Araştırma Kapasitesinin Geliştirilmesi Projesi"'nin İkinci Aylık Yönetim Toplantısı 13.05.2020 tarihinde video konferans yöntemi ile yapıldı. Toplantı, ÇASGEM Başkanı Abdurrahim Şenocak Başkanlığında, ÇASGEM Başkan Yardımcısı Kenan Yavuz, AB Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Ahmet Karan, AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı Sözleşme Yöneticisi Esra Halat, Human Dynamics yetkilisi Burak Yüceyalçın,  Takım Lideri Antero Vahappassi ve Eğitim Uzmanı Burcu Ünal, proje teknik destek ekibi ve Merkezimizin proje yönetiminde bulunan uzmanların katkılarıyla gerçekleşti.

Toplantıda bir önceki Aylık Yönetim Toplantısı’nda alınan kararlar gözden geçirildi, başlayan faaliyetlerle ilgili güncel durum bilgisi paylaşıldı. Her hafta yapılan çalışma toplantılarında alınan kararlar ilgili tarafların görüşlerine sunuldu. 

Devam eden COVID-19 tedbir sürecinde projemiz, gerek çalışma şeklinde yöntem değişikliğine gidilerek, gerekse faaliyet takviminin güncellenmesiyle başarılı bir şekilde yürütülmektedir.