Türkiye Kömür İşletmeleri Personeline Yönelik Eğitimler Soma’da Devam Ediyor

25.08.2020

TKİ ile Çasgem arasında 2019 yılından bu yana sürdürülmekte olan eğitim işbirliği, Ağustos ayında Soma’da bulunan Ege Linyitleri İşletmelerinde gerçekleştirilen 10 grup eğitimle sürdürülüyor.

Çalışanların kurumsal aidiyetini ve bağlılığı arttırmak, işe yönelik motivasyonlarını yükseltmek, dolayısıyla da iş verimlerini arttırmak amacıyla gerçekleştirilen eğitimler Güvenlik Kültürü’nün arttırılmasına da yardımcı oluyor. Kurumumuz ÇSG Eğitim Uzmanlarından Mehmet Altunbaş ve C. Güliz Bozdemir tarafından gerçekleştirilen “Etkili İletişim ve Stres Yönetimi” eğitimlerine 10 grupta toplan 250 çalışan katıldı.

Gerçekleştirilen eğitimde, işyerinde başarı, verim ve huzurun olumlu ilişkiler kurmakta yattığının altını çizen uzmanlarımız katılımcıların konuya ilişkin farkındalıklarının artmasını sağlayarak, işyeri de dahil olmak üzere hayatın pek çok alanında uygulanabilecek teknikleri katılımcılarla paylaştı. Etkin İletişim konu başlığında eğitim veren uzmanımız C. Güliz Bozdemir sözlerine şöyle devam etti “Etkin iletişim, kişileri ulaşmak istedikleri amaca ulaştıran iletişimdir. Etkin iletişim, tarafların birbirini tanıyarak birbirinin yapısına uygun mesajları paylaştığı, tarafların arasında amaç birliğinin sağlandığı iletişimdir.” Etkin iletişim uygulamalarına yer verilerek tamamlanan eğitimimiz Covid-19’la mücadele kurallarına uygun şartlarda gerçekleştirilmiştir. Eğitimlerimiz 2020-2021 yıllarında da devam edecektir.

FOTOĞRAFLAR

Fotoğrafların üzerine tıklayarak büyütebilir ve galeri içerisindeki diğer fotoğrafları görebilirsiniz.